Web sitemizde size en iyi deneyimi yaşatabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Eğer ayarlarınızı değiştirmeden devam ederseniz, Schlüter web sitesindeki çerezlerin tamamını almaktan mutlu olacağınızı garanti ederiz. Yine de bu ayarı istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Schlüter®-LIPROTEC-WSK

Entegre kablo kanallı ışık profili

Schlüter-LIPROTEC-WSK, başarılı WS profilinin daha da geliştirilmesiyle oluşturulmuştur. Bir kablo kanalının profil geometrisine entegrasyonu, LED şeritlerinin döşenmesini çok daha iyi kolaylaştırır.

Schlüter-LIPROTEC-WSK, isteğe bağlı olarak, direkt veya endirekt aydınlatma için LED ışık kapakları ile donatılabilir. Gelişmiş kesit alanı sayesinde, profil sadece seramik kaplamalı duvar yüzeyleri için uygun olmakla kalmaz, aynı zamanda alçıpan panellerle de kombine edilebilir.

Sunulan uzunluk:
2,50 m

Schlüter®-LIPROTEC-WSK
LIPROTEC Galerie
LIPROTEC-PRO seçim yardımı

Adım adım uygun profil

LIPROTEC-PRO'nun seçim yardımı, PRO ürünlerinizin seçiminde sizi kolay ve hızlı bir şekilde destekler. Sadece ışık rengini, ışık tipini ve istediğiniz uygulamayı seçersiniz ve LIPROTEC seçim kılavuzu, profilleri, Led ışık kapaklarını ve LED şeritlerini sizin için sıralar ...

Seçim yardımına git