Çerezler hizmetlerimizi sunmamıza yardımcı olur. Hizmetlerimizi kullanarak, çerezleri ayarlamayı kabul etmiş sayılırsınız.

İç ve dış köşeler için ışık hatları ve vurguları

Schlüter®-LIPROTEC-LLE ile mekanları yeniden deneyimleyin

Schlüter-LIPROTEC-LLE, eloksal veya beyaz kaplama alüminyumdan üretilmiş yüksek kaliteli bir taşıyıcı profildir ve çeşitli Schlüter-LIPROTEC-ES LED şeritlerini kabul eder. Profil ile, duvar köşelerinde bir vurgu aydınlatması gerçekleştirilebilir. Bu hem iç, hem de dış köşeler için yatay ve dikey yönde geçerlidir. Uygun form parçaları sayesinde, döşeme köşelerde de kesintisiz olarak devam ettirilebilir. Profil, bir klips sistemi ile herhangi bir uygun yüzeye kolayca yapıştırılabilir veya seramik yapıştırıcısı içine gömülebilir. Aydınlatma için, seçili Schlüter-LIPROTEC-ES LED şeritleri profilin içerisine yerleştirilir ve uygun bir Led ışık kapağı ile kapatılır.

Sunulan uzunluk:
2,50 m

 

Schlüter®-LIPROTEC-LLE
LIPROTEC Galerie
LIPROTEC-PRO seçim yardımı

Adım adım uygun profil

LIPROTEC-PRO'nun seçim yardımı, PRO ürünlerinizin seçiminde sizi kolay ve hızlı bir şekilde destekler. Sadece ışık rengini, ışık tipini ve istediğiniz uygulamayı seçersiniz ve LIPROTEC seçim kılavuzu, profilleri, Led ışık kapaklarını ve LED şeritlerini sizin için sıralar ...

Seçim yardımına git