Çerezler hizmetlerimizi sunmamıza yardımcı olur. Hizmetlerimizi kullanarak, çerezleri ayarlamayı kabul etmiş sayılırsınız.

En yaygın uygulamalar için önceden derlenmiş:

LIPROTEC-Setleri

Çeşitli ve kolay uygulamalı Schlüter-Systems setleri ile etkileyici LED kurulumlarının, seramik ile hatasız bir şekilde uygulanmasını sağlar. İster tek bir basamak rıhtı veya 15 basamaklı merdiven olsun ya da ister aydınlatmalı dekoratif çerçeve veya çok yönlü duvar yüzeyi uygulaması olsun: Işık konusundaki fikirleriniz için uygun setlerimiz mutlaka vardır.

Tüm setler gerekirse, vericiler ve alıcılar ile Schlüter®-LIPROTEC sisteminden desteklenebilir ve kablosuz uzaktan şalter veya mobil uygulama ile kumanda edilebilir. Farklı kumanda seçenekleri hakkında bilgi edinin.

 • Merdiven setleri

  Schlüter-LIPROTEC ile oldukça basit bir şekilde komple merdivenler bile aydınlatılabilir: Merdiven setlerimiz LED merdiven aydınlatması için ihtiyacınız olan tüm bileşenleri içerir.

  Detayları göster
 • Dekoratif çerçeve setleri

  Aynanızı doğru ışığın içine yerleştirin - Schlüter-LIPROTEC serisinin profilleri ile. Aydınlatmalı bir ayna, yeni bir alan ve yaşam duygusu yaratır. Ve bunun nedeni, gündelik olayların farklı bir ışık altında aniden belirmesini sağlamasıdır.

  Detayları göster
 • Duvar yüzeyleri seti

  Schlüter-LIPROTEC-WSK setleri, profil elemanlarını ve aksesuar setlerini farklı ışık renklerde birleştirerek isteklerinize göre bireysel duvar panelleri oluşturmanıza olanak sağlar.

  Detayları göster
Ayrıntılı bilgiler

LIPROTEC broşürünü indir

PDF formatında broşür