Web sitemizde size en iyi deneyimi yaşatabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Eğer ayarlarınızı değiştirmeden devam ederseniz, Schlüter web sitesindeki çerezlerin tamamını almaktan mutlu olacağınızı garanti ederiz. Yine de bu ayarı istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Profesyoneller için bireysel LED ışık kurulumu

PRO nedir?

Schlüter-LIPROTEC-PRO, profesyoneller için kanıtlanmış ve birçok kombinasyon ile ışık profil tekniğidir.

EASY bölümündeki Tak ve Kullan setleriyle, seramik ve doğal taşlı çok sayıda bireysel ışık uygulaması üretebilirsiniz. Ancak Schlüter-LIPROTEC daha fazlasını sunar: Tasarım kısıtlamaları olmadan, bir uzman olarak aydınlatma profillerini, kontrolleri ve çeşitli aksesuarları bir araya getirerek size özel bireysel projeler gerçekleştirebilirsiniz.

LIPROTEC-PRO ile dokuz farklı profil arasından seçim yapabilirsiniz: Duvar kaplamalarındaki vurgulu aydınlatma, U-şekilli profil LIPROTEC-LL ve uygun köşe profili LIPROTEC-LLE ile birleştirilebilir. Küvetler, duvar panelleri veya duvar önü uygulamalarını, LIPROTEC-WS, -WSQ ve -WSK ile doğru ışığa yerleştirin. Örneğin lobi alanındaki merdiven basamaklarını ve basamak rıhtlarını göz önüne çıkarmak için, LIPROTEC-PB kullanın. Süpürgelikleri, tezgahların kenarlarını, kaideleri ve bordürleri, profiller aracılığıyla görsel olarak vurgulamak için köklü Schlüter-QUADEC kenar kapatma profili kapsamında LIPROTEC-QD ürünleri geliştirilmiştir. Kemer ayağı aydınlatması, yani duvar ve tavan arasındaki mekan aydınlatması, özellikle düşük montaj yüksekliklerinde, endirekt aydınlatmalı bir kenar kapatma profili olan LIPROTEC-VB ile gerçekleştirilebilir. LIPROTEC-D serisi, duvar tasarımı için çok yönlü bir ışık profili ile tamamlanır: Bordürler, aynalar ve gölge boşlukları optik olarak zarif bir şekilde aydınlatılır.

  • Kişiye özgü kombine edilebilen LED ışıklı tesisatlar
  • Çok sayıda kombine edilebilir ürün
  • Duvar yüzeylerini, basamak rıhtlarını, merdiven basamaklarını ve dekoratif çerçeveleri aydınlatmak için genişletilebilir setler
  • Gömme şalterler, kablosuz şalterler, mobil uygulama ve uzaktan kumanda ile doğrudan kontrol
  • Yönetici-/Bağımlı teknolojisi ile merkezi kumanda olanaklıdır
  • Kablolama ve döşeme için pek çok çeşit aksesuar

Ön bilgiye sahip olmaksızın, seramik veya doğal taşa LED ışığı monte etmek mi istiyorsunuz? O halde, sizi en iyisi LIPROTEC-EASY bölümüne alalım.

Ayrıntılı bilgiler

LIPROTEC broşürünü indir

PDF formatında broşür