Çerezler hizmetlerimizi sunmamıza yardımcı olur. Hizmetlerimizi kullanarak, çerezleri ayarlamayı kabul etmiş sayılırsınız.

Profesyoneller için bireysel LED ışık kurulumu

PRO nedir?

Schlüter-LIPROTEC-PRO, profesyoneller için kanıtlanmış ve birçok kombinasyon ile ışık profil tekniğidir.

EASY bölümündeki Tak ve Kullan setleriyle, seramik ve doğal taşlı çok sayıda bireysel ışık uygulaması üretebilirsiniz. Ancak Schlüter-LIPROTEC daha fazlasını sunar: Tasarım kısıtlamaları olmadan, bir uzman olarak aydınlatma profillerini, kontrolleri ve çeşitli aksesuarları bir araya getirerek size özel bireysel projeler gerçekleştirebilirsiniz.

LIPROTEC-PRO ile dokuz farklı profil arasından seçim yapabilirsiniz: Duvar kaplamalarındaki vurgulu aydınlatma, U-şekilli profil LIPROTEC-LL ve uygun köşe profili LIPROTEC-LLE ile birleştirilebilir. Küvetler, duvar panelleri veya duvar önü uygulamalarını, LIPROTEC-WS, -WSQ ve -WSK ile doğru ışığa yerleştirin. Örneğin lobi alanındaki merdiven basamaklarını ve basamak rıhtlarını göz önüne çıkarmak için, LIPROTEC-PB kullanın. Süpürgelikleri, tezgahların kenarlarını, kaideleri ve bordürleri, profiller aracılığıyla görsel olarak vurgulamak için köklü Schlüter-QUADEC kenar kapatma profili kapsamında LIPROTEC-QD ürünleri geliştirilmiştir. Kemer ayağı aydınlatması, yani duvar ve tavan arasındaki mekan aydınlatması, özellikle düşük montaj yüksekliklerinde, endirekt aydınlatmalı bir kenar kapatma profili olan LIPROTEC-VB ile gerçekleştirilebilir. LIPROTEC-D serisi, duvar tasarımı için çok yönlü bir ışık profili ile tamamlanır: Bordürler, aynalar ve gölge boşlukları optik olarak zarif bir şekilde aydınlatılır.

  • Kişiye özgü kombine edilebilen LED ışıklı tesisatlar
  • Çok sayıda kombine edilebilir ürün
  • Duvar yüzeylerini, basamak rıhtlarını, merdiven basamaklarını ve dekoratif çerçeveleri aydınlatmak için genişletilebilir setler
  • Gömme şalterler, kablosuz şalterler, mobil uygulama ve uzaktan kumanda ile doğrudan kontrol
  • Yönetici-/Bağımlı teknolojisi ile merkezi kumanda olanaklıdır
  • Kablolama ve döşeme için pek çok çeşit aksesuar

Ön bilgiye sahip olmaksızın, seramik veya doğal taşa LED ışığı monte etmek mi istiyorsunuz? O halde, sizi en iyisi LIPROTEC-EASY bölümüne alalım.

Ayrıntılı bilgiler

LIPROTEC broşürünü indir

PDF formatında broşür