Çerezler hizmetlerimizi sunmamıza yardımcı olur. Hizmetlerimizi kullanarak, çerezleri ayarlamayı kabul etmiş sayılırsınız.

Işık çerçevesi: Şık LED aydınlatma, aynaya zarif bir çerçeve verir - banyo odasında gerçek bir cazibe. Mutfakta tasarım bordürleri Süpürgelik çıtası olarak tasarım bordür profili
Schlüter®-DESIGNBASE-QD

Bordürleri ve süpürgelikleri, Schlüter®-DESIGNBASE-QD ile aydınlatın

Çok yönlü uygulamalar için eloksal kaplama alüminyumdan üretilmiş, 10 mm görünen yüzeye sahip yüksek kaliteli bir profildir. Schlüter-DESIGNBASE-QD, duvar alanlarında kullanılan ve farklı LED şeritlerinin takılabileceği süpürgelik veya bordür profilidir.

Evrensel QUADEC tasarımı, modern LED teknolojisi ile birleşti: Schlüter-DESIGNBASE-QD ile aydınlatmalı süpürgelik ve bordür uygulamaları artık son derece kolay. Çerçeveli destek yapısına sahip veya KERDI-BOARD ile üretilmiş tezgahlar ve duvar konstrüksiyonları da sihirli bir dokunuşla ışıl ışıl aydınlanıyor.

Sunulan uzunluk:
2,50 m

Schlüter®-DESIGNBASE-QD
LIPROTEC Galerie
LIPROTEC-PRO seçim yardımı

Adım adım uygun profil

LIPROTEC-PRO'nun seçim yardımı, PRO ürünlerinizin seçiminde sizi kolay ve hızlı bir şekilde destekler. Sadece ışık rengini, ışık tipini ve istediğiniz uygulamayı seçersiniz ve LIPROTEC seçim kılavuzu, profilleri, Led ışık kapaklarını ve LED şeritlerini sizin için sıralar ...

Seçim yardımına git