Çerezler hizmetlerimizi sunmamıza yardımcı olur. Hizmetlerimizi kullanarak, çerezleri ayarlamayı kabul etmiş sayılırsınız.

Entegre aydınlatma ile, depolama alanlarını ve rafları göz önüne çıkarın

Aydınlatmalı duvar nişleri

Fayanslı duvarlardaki nişler birçok avantaja sahiptir: Tamamen kapalıdır ve evde, banyoda, duşta ve mutfakta pratik ve temizlenmesi kolay saklama alanları olarak hizmet verir. Işıklı nişlere sahip bir banyo ve yerden öne çıkan bir küvet, bir sağlık vahası haline gelir. Aydınlatmalı duvar panelleri ve içecekleri saklamak için aydınlatmalı bir niş kombinasyonu, yaşam alanını bir bara dönüştürür. Çok amaçlı odalar, renkli aydınlatma ile güncel işlevlere de uyarlanabilir: Parlak beyaz ışık, oturmalı mutfağı bir çalışma alanına dönüştürür ve sıcak renkler sizi keyif almaya davet eder.

İş alanında ise, akıllıca yerleştirilmiş ve ayrı ayrı aydınlatılmış duvar nişlerini kullanarak, ürünlerinize veya sergi nesnelerinize ustaca odaklanılmasını sağlayabilirsiniz. Işık hatları, bu etkiyi daha da artırabilir. Prestij odanızın yüksek kalitesi ve temizliği, natürel beyaz aydınlatma ile güçlendirilirken, sıcak beyaz da rahatlamaya katkıda bulunur. Tümüyle sizin istediğiniz gibi.

Schlüter-Systems, aydınlatmalı nişleriniz ile elde etmek istediğiniz efektlere tam olarak odaklanmanızı sağlamak için gerekli önlemleri alır: Schlüter-KERDI-BOARD-NLT Tak ve Kullan duvar nişleri, önceden hazırlanmış, izole edilmiş ve LED ışıkla donatılmıştır. Çeşitli sıcak beyaz, natürel beyaz veya renkli ve beyaz aydınlatma setlerinden birini seçin ve bunları, IP67 koruma derecesi sayesinde hem kuru hem de ıslak odalarda kullanın. Sizin yalnızca fayansları döşetmeniz yeterlidir.

Bir bakışta:

  • Duş, ev barı, sergi alanı - depolama alanlarından tasarım nesnesi olarak yararlanın
  • Takmaya hazır ve su geçirmez Tak ve Kullan niş setleri
  • Nişin uzun veya kısa tarafında ,isteğe bağlı LED aydınlatma
  • Serbestçe konumlandırılabilir LED modülleri: Öne, ortaya veya arkaya
  • Schlüter®-KERDI-BOARD-NLT

    Nişler ve her türlü duvar alanları için KERDI-BOARD plakasından oluşturulmuş, Tak ve Kullan özellikli LIPROTEC LED-Tekniği hazır yapı elemanlarıdır.

    Sete git
Ayrıntılı bilgiler

LIPROTEC broşürünü indir

PDF formatında broşür