Çerezler hizmetlerimizi sunmamıza yardımcı olur. Hizmetlerimizi kullanarak, çerezleri ayarlamayı kabul etmiş sayılırsınız.

Süpürgelik çıtası olarak tasarım bordür profili
LED aydınlatma ile yol gösterme

Zemin ve ışık

Süpürgelikler yalnızca duvarı korumakla kalmaz. Seçim sizin: Alaca karanlıkta veya geceleyin yönünüzü bulmanızı kolaylaştırabilirsiniz. Duvarı optik olarak zeminden yukarı kaldırın ve dar bir ortamda bile bir ferahlık duygusu yaratın. Veya odalarınıza, duvar yüzeyinden yayılan taban aydınlatması ile bambaşka bir ışık getirin. Karakterine, siz karar verirsiniz. Schlüter ışık profil tekniği ile.

Fikirlerinizi uygulamak için çeşitli yöntemler sunuyoruz: Direkt veya endirekt aydınlatma ile, beyaz- ya da diğer renk tonları ile. Süpürgelik veya taban aydınlatması olarak. Schlüter sistem çözümlerinin esnekliği, diğer uygulama alanlarıyla birlikte mükemmel bir genel konsept uyumu sağlar. İşletmelerde, örneğin güvenliği artırmak amacıyla merdiven aydınlatması için. Gastronomide, örneğin renkli ışıklar ile hazne ve duvar yüzeyleri aydınlatması aracılığıyla çağdaş bir ambiyans sağlamak için. Veya banyoda, kendinizi iyi hissetmeniz için ışık hatları ve nişler ile.

Bir bakışta:

 • Oryantasyon
 • Mekanın optik olarak büyütülmesi
 • Atmosfer oluşturulması
 • Beyaz- ve renk tonları
 • Ayrıca süpürgelik için de
 • Esnek kombinasyon olanağı
Sıcak beyaz ve natürel beyaz LED şeritleri için işlevselliği kanıtlanmış taban profili, zemin kaplaması yönünde homojen bir ışık dağılımı elde edilmesini sağlar. Işıklandırılmış süpürgelikler, size yalnızca alacakaranlıkta veya geceleyin daha iyi bir oryantasyon sağlamakla kalmaz. Duvar yüzeyinden yayılan bir taban aydınlatması, aynı zamanda odalara olağanüstü bir karakter de verir.

Sıcak beyaz ve natürel beyaz LED şeritleri için işlevselliği kanıtlanmış taban profili, zemin kaplaması yönünde homojen bir ışık dağılımı elde edilmesini sağlar.
Kaide yüksekliğinde renkli bir aydınlatma, ister yemek odasında veya restoranda olsun göze çarpıyor Kreatif olun!
 • Schlüter®-DESIGNBASE-QD

  Çok yönlü uygulamalar için eloksal kaplama alüminyumdan üretilmiş, 10 mm görünen yüzeye sahip yüksek kaliteli bir profildir.

  Profile git
 • Schlüter®-LIPROTEC-VB

  25 mm görünür yüzeye sahip, bir seramik kenar profilidir.

  Profile git
Ayrıntılı bilgiler

LIPROTEC broşürünü indir

PDF formatında broşür