Çerezler hizmetlerimizi sunmamıza yardımcı olur. Hizmetlerimizi kullanarak, çerezleri ayarlamayı kabul etmiş sayılırsınız.

Schlüter®-LIPROTEC-LLP/-LLPM/-LLPE

Işık hatlarını ve vurguları çabucak kurun

Işık hatlarıyla yalın ve güvenli vurgulamalar oluşturmak mı istiyorsunuz? Schlüter-LIPROTEC-LLP / -LLPM / -LLPE, homojen ışık dağıtan esnek LED şeritlerden ve alüminyum veya paslanmaz çelik bir montaj profilinden yapılmış Tak ve Kullan LED modülleridir.

Duvarda ve tavanda ve ayrıca örneğin duşta, 11 mm ve daha yüksek uygulamalar yapılabilir. Az miktarda yüke maruz kalan iç mekanlarda, LED modülleri zemine bile monte edilebilir. Korunaklı dış mekanlarda ve havuz kenarlarında kullanım için, V4A paslanmaz çelikten mamul profil bulunan Schlüter-LIPROTEC-LLPM-LED modüllerimizin kullanılması tavsiye olunur.

Takmaya hazır LED modülleri sabit renk sıcaklıkları 3200 K veya 4900 K beyaz ışık alanı veya renkli ışık alanı RGB+B'de temin edilebilir. İkinci olarak, 16 milyondan fazla farklı renk tonunu ve 2500 K ila 6500 K arasındaki renk sıcaklıklarını ayarlamayı olanaklı kılar. LED-hortumları işaretli noktalardan kolayca kısaltılabilir ve ekteki final kapakları ile IP uyumlu olarak kapatılabilir. Işık özelliklerine bağlı olarak, kablo bağlantıları ve Y anahtarları üzerinden bir sisteme bağlanabilir. Güç kaynakları ve RGB+B için Sistem Bluetooth kontrolü için gerekli soketli Tak ve Kullan olarak da tasarlanmıştır ve böylece montajı kolaylaştırır.

 

 • Schlüter®-LIPROTEC-LLPM

  Schlüter-LIPROTEC-LLPM, esnek ve tam yalıtımlı LED hortumlardan ve alüminyum veya paslanmaz çelikten üretilmiş trapez boşluklu bir sabitleme kanadı olan profillere sahip homojen ışık dağıtan LED modülleridir.

  Ürüne git
 • Schlüter®-LIPROTEC-LLPE

  Schlüter-LIPROTEC-LLPE, esnek ve tam yalıtımlı LED borulardan ve eloksal kaplama alüminyumdan üretilmiş U formlu oluklu profile sahip homojen ışık dağıtan LED modülleridir.  LED modül ile birlikte duvar köşelerinde bir vurgu aydınlatması gerçekleştirilebilir. Bu, dikey olarak duştaki iç ve dış köşeler için geçerlidir.

  Ürüne git
 • Schlüter®-LIPROTEC-LLP

  Schlüter-LIPROTEC-LLP, esnek ve tamamen sızdırmaz LED borularından ve alüminyumdan üretilmiş U formlu oluklu profile sahip homojen ışık dağıtan LED modülleridir.

  Ürüne git
Ayrıntılı bilgiler

LIPROTEC broşürünü indir

PDF formatında broşür