Çerezler hizmetlerimizi sunmamıza yardımcı olur. Hizmetlerimizi kullanarak, çerezleri ayarlamayı kabul etmiş sayılırsınız.

Schlüter®-LIPROTEC-D

Aynalar ve dekoratif nesneler - çerçeveleyin!

6 mm genişliğinde görünür yüzeye sahip, eloksal kaplama alüminyumdan üretilmiş, yüksek kaliteli bir dekoratif duvar profilidir. Bu profil, seramik kaplama bitişlerinde, ayna veya cam gibi farklı dekor materyalleri ile uygulama olanağı sunar. Schlüter-LIPROTEC-D, 4 farklı yükseklikte sunulmaktadır.

Duvardaki tüm dekorasyon öğeleri için hoş ve esnek. Camdan, aynadan veya ahşaptan yapılmış olan ayna, resimler, bordürler ve dekor elamanları için idealdir.

Sunulan uzunluk:
2,50 m

Sunulan yükseklikler:
 4,5 mm
 7,5 mm
 9,0 mm
16,5 mm

Profil yüksekliğinin seçilmesi:
LT ES 5 veya LT ES 6 LED şeritlerin yüksekliği 5 mm olarak dikkate alınır. Profil LT D 45 AE, 4,5 mm'lik yüksekliğiyle aydınlatmasız dekorasyon malzemeleri için idealdir.

Schlüter®-LIPROTEC-D
LIPROTEC Galerie
LIPROTEC-PRO seçim yardımı

Adım adım uygun profil

LIPROTEC-PRO'nun seçim yardımı, PRO ürünlerinizin seçiminde sizi kolay ve hızlı bir şekilde destekler. Sadece ışık rengini, ışık tipini ve istediğiniz uygulamayı seçersiniz ve LIPROTEC seçim kılavuzu, profilleri, Led ışık kapaklarını ve LED şeritlerini sizin için sıralar ...

Seçim yardımına git