Çerezler hizmetlerimizi sunmamıza yardımcı olur. Hizmetlerimizi kullanarak, çerezleri ayarlamayı kabul etmiş sayılırsınız.

Aydınlatmayı planlarken hiçbir şeyi şansa bırakmayın

LED ışık hatları ile, bakışları yönlendirin

LED ışık hatları çok amaçlı kullanılabilir. Örneğin, çıkışları duvarlarda ve tavanlarda işaretlemek amacıyla veya sergi salonlarında ziyaretçileri yönlendirmek amacıyla. Örneğin, duş gibi özel alanlarda da karanlık köşeleri ışık hatları ile aydınlatabilirsiniz. LED şeritlerle çerçevelenmiş aynalar, gölge bırakmadan her taraftan ışık saçar - saç şekillendirme, tıraş ve makyaj için mükemmel bir ortam sağlar. Birleşme yerlerinin içine yerleştirilen ışık hatları, aynı zamanda eğlenceli ve göz alıcıdır - tasarım fikirlerinizi serbestçe oluşturun.

Schlüter-LIPROTEC, ışık hatlarının uygulanması için pek çok olanak sunar. İster Tak ve Kullan modülleri olarak ya da ister bireysel derleme için ayrı olarak - beyaz veya renkli LED şeritler ile donatılmış paslanmaz çelik veya alüminyum zarif profiller, mekan ortamına uyumlu bir şekilde entegre edilir ve merdivenler ve ayrıca süpürgeliklerde de özel LIPROTEC çözümleriyle mükemmel biçimde kombine edilebilir.

Bir bakışta:

 • Çok amaçlı kullanım olanakları
 • Çıkışların işaretlenmesi veya ziyaretçileri yönlendirilmesi
 • Gölge bırakmadan her yandan ışık saçılması
 • Aydınlatmalı köşe profilleri
 • Işıklı bağlantılar ile vurgulamalar oluşturun
İyi kombinasyon!

Birbirine uyuyor: LED çerçevesi aynayı ustalıkla yerleştiriyor. Seramik yüzeyinin son profili olan ışık şeridi ile birlikte, bu uyumlu bir fotoğraf oluşturur.
 • Schlüter®-LIPROTEC-LLPM

  Schlüter-LIPROTEC-LLPM, esnek ve tam yalıtımlı LED hortumlardan ve alüminyum veya paslanmaz çelikten üretilmiş trapez boşluklu bir sabitleme kanadı olan profillere sahip homojen ışık dağıtan LED modülleridir.

  Ürüne git
 • Schlüter®-LIPROTEC-LLPE

  Schlüter-LIPROTEC-LLPE, esnek ve tam yalıtımlı LED borulardan ve eloksal kaplama alüminyumdan üretilmiş U formlu oluklu profile sahip homojen ışık dağıtan LED modülleridir.  LED modül ile birlikte duvar köşelerinde bir vurgu aydınlatması gerçekleştirilebilir. Bu, dikey olarak duştaki iç ve dış köşeler için geçerlidir.

  Ürüne git
 • Schlüter®-LIPROTEC-LLP

  Schlüter-LIPROTEC-LLP, esnek ve tamamen sızdırmaz LED borularından ve alüminyumdan üretilmiş U formlu oluklu profile sahip homojen ışık dağıtan LED modülleridir.

  Ürüne git
 • Schlüter®-LIPROTEC-LL

  Duvar kaplamalarındaki nişleri, rafları ve yapı elemanlarını vurgulamak için kullanılan, eloksal kaplama alüminyumdan üretilmiş yüksek kaliteli bir taşıyıcı profildir.

  Profile git
 • Schlüter®-LIPROTEC-LLE

  Schlüter-LIPROTEC-LLE, eloksal veya beyaz kaplama alüminyumdan üretilmiş yüksek kaliteli bir taşıyıcı profildir ve çeşitli Schlüter-LIPROTEC-ES LED şeritlerini kabul eder. Profil ile, duvar köşelerinde bir vurgu aydınlatması gerçekleştirilebilir.

  Profile git
Ayrıntılı bilgiler

LIPROTEC broşürünü indir

PDF formatında broşür