Çerezler hizmetlerimizi sunmamıza yardımcı olur. Hizmetlerimizi kullanarak, çerezleri ayarlamayı kabul etmiş sayılırsınız.

Kablolama aksesuarları

Müşterilerimize, Schlüter-LIPROTEC sisteminin kurulumu sırasındaki kablolama işlemlerinde, gereksinim duyabilecekleri tüm aksesuarları da eksiksiz olarak sunmaktayız. En pratik ürünlerimizden bir tanesi: Önceden açılmış kablo kanallarının bulunduğu Schlüter-KERDI-BOARD montaj modülüdür. Bu modüller, kabloların ön taraftan kolayca yerleştirildiği, iki parçalı Schlüter-LIPROTEC-ZKK kablo kanallarını içine alabilir özelliktedir. Bu sayede, kabloları koruyucu borudan geçirme zahmetinden kurtulabilirsiniz. Kabloları yerleştirildikten sonra, kapağını kapatacağınız kablo kanalını, Schlüter-KERDI-KEBA yalıtım bandı ve Schlüter-KERDI-COLL-L yalıtım yapıştırıcısı ile izole edebilirsiniz.

Schlüter®-LIPROTEC-PZA

Schlüter-LIPROTEC-PZA, Schlüter-LIPROTEC-EASY tak ve çalıştır bileşenlerini ve Schlüter-LIPROTEC-PRO bileşenlerini bağlamak için bir adaptör kablosudur. Adaptör ayrıca LED modüllerini ortak bir elektrik tesisatına entegre etmek için de kullanılabilir.

Sunulan uzunluk:
100 cm

Bilgi: Bu bağlantı sadece uzman bir elektrikçi tarafından yapılmalıdır. Lütfen ürünle birlikte verilen bilgilerden veya 2020 baharı için ek fiyat listesinden bağlantı şemalarına dikkat edin.

Schlüter®-LIPROTEC-ZK

Schlüter-LIPROTEC-ZK uygun güç kaynağı ve/veya alıcıya, Schlüter-LIPROTEC LED Şeritlerinin bağlantısı için, renkli işaretlenmiş düşük voltaj kablolarıdır.

Sunulan boyutlar:
2 x 1,31 mm² (AWG)
5 x 1,31 mm² (AWG)

Sunulan uzunluk:
25 m

Schlüter®-LIPROTEC-ZS

Schlüter-LIPROTEC-ZS, Schlüter-LIPROTEC kurulumunun uygun güç kaynağı ve/veya alıcı ile bağlanması için kullanılan 2 veya 5 telli klemens setleridir.

Sunulan tel sayısı:
2
5

Schlüter®-LIPROTEC-ZZK

Schlüter-LIPROTEC-ZZK, Schlüter-LIPROTEC-PB merdiven sistemlerinin elektrik güç kaynaklarına bağlantısını oluşturmak için kullanılan bir besleme kablosudur.

Sunulan boyut:
2 x 0,32 mm² (AWG22)

Sunulan uzunluk:
5 m

Schlüter®-LIPROTEC-ZLR

Schlüter-LIPROTEC-ZLR, sonradan yapılan kablo montajı için kullanılan bir spiral borudur.

Sunulan çaplar:
20 mm

Sunulan uzunluk:
50 m

Schlüter®-LIPROTEC-ZKK

Schlüter-LIPROTEC-ZKK, beyaz renkte bir kablo kanalıdır.

Sunulan uzunluk:
2,5 m

Schlüter®-LIPROTEC-Z

Schlüter-LIPROTEC-PZH, oyuk duvar içi veya sıva altı kullanımı amaçlı kapaklı bağlantı kutusudur.

Duvar boşluğu bağlantı kutusu
Çap: 68 mm
Yükseklik: 47 mm

Sıva altı bağlantı kutusu
Çap: 65 mm
Yükseklik: 46 mm

Sıva altı bağlantı kutusu
Ölçüler (U x G x Y): 87 x 87 x 60 mm

Schlüter®-LIPROTEC-ZKL

Schlüter-LIPROTEC-ZKL, 3 veya 5 telli bağlantı klemensleridir

Sunulan tel sayısı:
3
5

Schlüter®-KERDI-BOARD-K

Schlüter-KERDI-BOARD-K, Schlüter-LIPROTEC kablo kanalları için içerisinde önceden kesilmiş yuvalar bulunan montaj modülleridir. Bu yuvaları, 19 mm Schlüter-KERDI-BOARD plakaları veya taşıyıcı profil Schlüter-LIPROTEC-LL ile kullanabilirsiniz.

Sunulan dış boyutlar:
15 x 250 cm

Sunulan yükseklikler:
19 mm
28 mm

Schlüter®-DESIGNBASE-HVL

Schlüter-DESIGNBASE-HVL, kendinden yapışkanlı elyaf banttır.

Sunulan genişlikler:
38 mm
75 mm

Sunulan uzunluk:
20 m

Schlüter®-LIPROTEC-RKB

Schlüter-LIPROTEC-RKB kendinden yapışkanlı reflektör bandıdır.

Sunulan genişlik:
38 mm

Sunulan uzunluk:
50 m

Schlüter®-PROCUT-PSF

Schlüter-PROCUT-PSF, LED hortumlarının hassas kesimi için özel bir makastır. LED şeridini keserken IP uyumlu bir sızdırmazlık elde etmek için, LED borusu 45 derecelik bir açıyla kesilmeli ve final kapaklarını verilen sızdırmazlık yapışkanıyla kapatılmalıdır.

Ayrıntılı bilgiler

LIPROTEC broşürünü indir

PDF formatında broşür