Çerezler hizmetlerimizi sunmamıza yardımcı olur. Hizmetlerimizi kullanarak, çerezleri ayarlamayı kabul etmiş sayılırsınız.

Güvenli adım atma ve boyut hissi

LED teknolojisi ile aydınlatılan merdiven basamakları

Basmaklar nasıl göz alıcı hale gelir? Schlüter-LIPROTEC serisinin yenilikçi ışık profillerini, tekil merdiven basamaklarına ve hatta bütünsel merdiven yapılarına, yüksek kaliteli LED şeritleri ile basit ve verimli biçimde donatabilirsiniz. Aydınlatmanın karakterini siz belirleyin: Endirekt aydınlatma ile yalın, direkt aydınlatma ile gösterişli. Böylelikle, dikkat çeker ve atmosfer yaratırsınız. Pek çok yönden avantajlısınız: Schlüter-TREP serisi merdiven profillerinin mükemmel aydınlatması ve kaymaz yüzeyleri ayrıca, güvenliği de önemli ölçüde artırır.

Çeşitlilikten yararlanın! Schlüter ürün sistemi, merdiven aydınlatmasının diğer uygulamalarla kombine edilmesine olanak tanır. Hazne aydınlatması, yaşam alanlarında konfor sunarken, şirket ortamlarında da ışık hatları ve duvar yüzeyleri ile birlikte yüksek kaliteli bir ambiyans yaratır.

Bu arada: Schlüter-LIPROTEC sisteminde, profillere ve LED şeritlere ek olarak, merdiven aydınlatmasının montajı ve kontrolü için ilgili tüm aksesuarları da tedarik edebilirsiniz. Pek çok inşaat projesi için ayrıca, ışıklı bir merdiven sistemi kurulumu için tüm bileşenleri içeren eksiksiz montaj kitleri de sunuyoruz.

Bir bakışta:

 • Atmosfer yaratılması
 • Odak noktasına yönledirme
 • Adım atma güvenliğinin artırılması
 • Sistem kombinasyonu olanağı
 • Bütünsel set olarak sunulması
Merdivenler için komple setlerle etkileyici LED merdiven aydınlatmasını hızlı ve etkili bir şekilde oluşturabilirsiniz
 • Merdiven setleri

  Schlüter-LIPROTEC ile oldukça basit bir şekilde komple merdivenler bile aydınlatılabilir: Merdiven setlerimiz LED merdiven aydınlatması için ihtiyacınız olan tüm bileşenleri içerir.

  Detayları göster
 • Schlüter®-LIPROTEC-PB

  Eloksal kaplama alüminyum malzemeden üretilmiş, 25 mm genişliğinde görünür yüzeye sahip, bir basamak rıhtı kenar profilidir.

  Profile git
Ayrıntılı bilgiler

LIPROTEC broşürünü indir

PDF formatında broşür