Çerezler hizmetlerimizi sunmamıza yardımcı olur. Hizmetlerimizi kullanarak, çerezleri ayarlamayı kabul etmiş sayılırsınız.

Planlayıcılar, mimarlar ve aydınlatma uygulayıcıları için teknik bilgiler ve yardım

PLAN nedir?

LIPROTEC-PLAN, konuşma sembolleri sayesinde tüm teknik bilgileri ve uzmanlığı bir bakışta sunar.

İyi planlama, bir projenin başarısı için ön koşuldur. LIPROTEC projelerinizin başarılı olması için "PLAN" bölümü, planlama için gereksinim duyduğunuz tüm bilgileri içerir - Bu profil hangi kullanım alanları için uygun? Tak ve Kullan hazır mı? Hangi tip korumaya sahip? PLAN, profillerin ayrıntılı boyutlarından ve yüzeylerinden LED şeritlerinin teknik verilerine kadar tüm ayrıntıların açık bir listesini sunar.

Planladığınız projeniz için hangi ürünleri bir araya getirebileceğinizi bilmek ister misiniz? İnteraktif seçim yardımı ile bireysel projeniz için doğru ürünleri kolayca çevrimiçi olarak bir araya getirebilirsiniz. iOS ve Android için kullanılabilen Schlüter uygulaması, ürününüzü bulmanıza yardımcı olmak için bir LIPROTEC yapılandırıcısı da sunar. İnternet erişiminiz yoksa, çevrimdışı kullanım için Excel yapılandırıcısını kullanmanız yeterlidir.

  • Profiller, kumanda ve profiller için teknik detaylar
  • Kolay anlaşılır sembollerle kompakt Ürünlere Genel Bakış
  • Online ve Offline gereksinimler için interaktif araçlar
  • Tüm önemli bilgiler tek bir yerde
LIPROTEC Galerie
LIPROTEC-PRO seçim yardımı

Adım adım uygun profil

LIPROTEC-PRO'nun seçim yardımı, PRO ürünlerinizin seçiminde sizi kolay ve hızlı bir şekilde destekler. Sadece ışık rengini, ışık tipini ve istediğiniz uygulamayı seçersiniz ve LIPROTEC seçim kılavuzu, profilleri, Led ışık kapaklarını ve LED şeritlerini sizin için sıralar ...

Seçim yardımına git