Çerezler hizmetlerimizi sunmamıza yardımcı olur. Hizmetlerimizi kullanarak, çerezleri ayarlamayı kabul etmiş sayılırsınız.

Tak ve Kullan sistemi ile LED ışık kurulumuna kolay giriş

EASY nedir?

Schlüter-LIPROTEC-EASY, yeni başlayanlar için basit LED ışık kurulumu anlamına gelir.

Tüm EASY serisi ürünler Tak ve Kullan sistemleridir, yani takmaya hazır ve montajı kolaydır. IP 67 koruma sınıflı LED modülleri banyoda ve duşta kullanım için idealdir, düşük montaj yüksekliği, montaj işlemini kolaylaştırır ve kısaltılabilen LED hortumları montajı daha da esnek hale getirir.

Işık hatları ile vurgu oluşturmak mı ya da ışıklı bir niş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse tek yapmanız gereken, ön montajlı geniş set portföyümüzden bir ürün seçmek ve seramik ve doğal taş ile çeşitli özel ışık kurulumları oluşturmaktır.

LIPROTEC-LLPM / -LLP ve -LLPE ile kolayca ışık hatları oluşturabilirsiniz, ör. duşta, küvette veya aynada. Schlüter-KERDI-BOARD-NLT niş setleri ile, iki işlemden direkt olarak kurtulursunuz: Bu nişler halihazırda, KERDI-BOARD seramik döşeme yüzeyinden üç farklı boyutta önceden hazırlanmış ve sıcak beyaz, natürel beyaz veya RGB + beyaz renklerde sunulan Tak ve Kullan aydınlatma ile donatılmıştır.

LIPROTEC-EASY sayesinde, ışık kurulumunuza uzman usta olmasanız bile hemen başlayabilirsiniz.

  • Kullanışlı Tak ve Kullan soket sistemleri
  • Bluetooth ve mobil uygulama üzerinden ışık kumandası
  • Basit montaj
  • Hemen kullanıma hazır 
  • Geniş ürün portföyü: Işık hatları, köşe aydınlatmaları ve niş setleri
  • Çok yönlü uygulama olanakları sunan aksesuarlar

LED modüllerinin kurulumu konusunda zaten deneyimli misiniz? Öyleyse, LIPROTEC-PRO'yu deneyin!

Ayrıntılı bilgiler

LIPROTEC broşürünü indir

PDF formatında broşür