Çerezler hizmetlerimizi sunmamıza yardımcı olur. Hizmetlerimizi kullanarak, çerezleri ayarlamayı kabul etmiş sayılırsınız.

Formatı göstermek bu kadar kolay!

Duvar yüzeyleri seti

Yeni Schlüter®-LIPROTEC-WSK setleri, formatı göstermenizi kolaylaştırır.

Eğer çift taraflı arkadan aydınlatmalı bir duvar plakası oluşturmak isterseniz, 250 cm uzunluğundaki profil setimizi, 70 cm veya 128,5 cm konstrüksiyon genişliğinde, isteğe göre uygulama olanağı sağlayan aksesuar setlerimizi kombine ediniz.

Işık eğlencelidir!

Yeni duvar plakanızın hangi formata sahip olacağını belirledikten sonra, artık hangi ışık türü ile vurgular oluşturacağınızı seçebilirsiniz: Alternatiflerimiz; sıcak beyaz (3300 Kelvin), natürel beyaz (4500 Kelvin) ve isteğe göre seçilebilen renkli ışık. Eğer açma/kapama işlevi dışında bir kumanda isteminiz olursa, Schlüter®-LIPROTEC vericiler ve alıcılar kullanmanız tavsiye olunur (set içeriğine dahil değildir). Çok akıllıca: Bluetooth ve akıllı telefon (iOS/Android) ile kumanda.

Bir bakışta, duvar yüzeyleri için setlerimiz

  • Schlüter-LIPROTEC-WSK 2500 profil seti, yüksek kaliteli duvar plakası profillerinden, entegre edilmiş kablo kanalından ve endirekt aydınlatma sağlayan LED ışık kapağından oluşmaktadır. Seramik duvar kaplamalarının veya dekor malzemelerinin uygulanmasına olanak tanır (ör. ayna gibi).
  • Schlüter-LIPROTEC-WSK 700/1285 aksesuar setleri, Schlüter-LIPROTEC-WSK 2500 profil setleri ile kombine edilerek, kolay yoldan etkileyici aydınlatmalı duvar plakaları oluşturma olanağı sağlar. Schlüter-KERDI-BOARD plakaları, güç kaynağı, RGB+W LED şeritler ve klemens seti gibi sunulan bileşenler, arkadan aydınlatmalı duvar plakasının hızlı biçimde monte edilmesine olanak tanır, çünkü KERDI-BOARD döşeme alt zemini, profil seti ile yapıştırma ve vidalama yöntemiyle kolayca birleştirilir.
Ayrıntılı bilgiler

LIPROTEC broşürünü indir

PDF formatında broşür