Çerezler hizmetlerimizi sunmamıza yardımcı olur. Hizmetlerimizi kullanarak, çerezleri ayarlamayı kabul etmiş sayılırsınız.

En iyi şekilde düzenlendi. LED kumanda cihazları

Işığa hükmedin

Aç. Kapa. Karartıcı. Renk değiştir. Işığı kontrol edin. Canlı. Konforlu. Akıllı.

Tipik Schlüter kalitesi: Aydınlatma kumandası için yüksek kaliteli sistem bileşenleri de sunuyoruz.

Ve bu, şöyle çalışır: Akıllı alıcılar, radyo şalterleri üzerinden yönetilir. Alıcılar, LED şeritlerini kontrol eder. Bunun için, güç kaynakları, mevcut şebeke gerilimini LED şeritlerimiz için gereken 24 V'ye dönüştürür.

Devre kablosuz olarak çalıştığından, kurulum ve kablolama masrafları önemli ölçüde düşürülür. Verici seçimi, kullanılan LED şeridinin veya alıcının tipine bağlıdır.

Schlüter®-LIPROTEC Bluetooth-/radyo kumandası

Schlüter-LIPROTEC-EBR, inovatif ışık profil tekniğinin kurulumu için Bluetooth alıcıdır. Yeni alıcılar Schlüter-LIPROTEC-EBR 1 ve -EBR 4'ün kumandası isteğe bağlı olarak sevkiyat sırasında gönderilen uzaktan kumanda ya da mobil cihazlar akıllı telefon veya tablet ile sağlanabilir. Uzaktan kumanda, güzel formlu duvar askısı ve magnet taşıyıcılı sistemi sunar.

Schlüter®-LIPROTEC-EKE – güç kaynakları

Güvenilir güç kaynakları, şebeke gerilimini LED şeritlerimiz için gereken 24 V'ye dönüştürür. Güç kaynaklarımızın montajı kolaydır ve 30 - 200 Watt arası ve 18 metreye kadar LED şeritleri için farklı seçenekler sunulmuştur.

Schlüter®-LIPROTEC-ER – Alıcı - Alın ve dönüştürün

Alıcılar, vericiden alınan radyo sinyallerini LED şeritlere gönderilecek komutlara dönüştürür.

 • LT ER1 (açma-kapatma-karartma), sabit renk sıcaklığına sahip beyaz renkli LED şeritlerini kumanda etmek için.

Schlüter®-LIPROTEC-E – şalter (verici)

Vericiler, ışık profil tekniğinin kullanıcı tarafından kumanda edilmesini sağlar. Kablosuz olması nedeni ile kurulumu son derece kolaydır. Tüm vericiler, iki farklı çerçeve tasarımı ile sunulmaktadır:

 • Gerçek cam arkası lake parlak beyaz
 • Paslanmaz çelik V4A zımparalanmış.

Şu verici çeşitleri sunulmuştur: 

 • 1 Kanallı (açma-kapatma-karartma), sabit renk sıcaklığına sahip beyaz renkli LED şeritlerini, alıcı LT ER 1 ile birlikte kumanda etmek için.
 • 2 Kanallı (açma-kapatma-karartma), sabit renk sıcaklığına sahip beyaz renkli LED şeritlerini, 2 alıcı LT ER 1 ile birlikte eşzamanlı kumanda etmek için.

Soru ve cevaplar

 • Kablo bağlantısı işleri için elektrikçi gerekir mi?

  Kablo işleri için de size gereken bütün teçhizatı veriyoruz. Çok pratik: kablo uzunluğu önceden ayarlanmış, Schlüter-KERDI- BOARD montaj modülleri. İki kısımlı Schlüter-LTZKK2010 kablo kanalını çekebilirsiniz. Kablolar kolayca önden kanala verilir. Seramik ustası da, seramikleri döşerken kablo girişlerini LED şeritlerine verir. LED şeritlerinin birbirine yapıştırılması, alıcının bağlanması ve güç kaynağının ikincil (24V) bağlantıları da seramik ustası tarafından yapılabilir.

  Avantaj: hiçbir usta diğerini beklemek zorunda değildir. Güç kaynağının elektrik ağına bağlanması ise, elektrikçinin işidir.

   

Tüm soruları göster