Çerezler hizmetlerimizi sunmamıza yardımcı olur. Hizmetlerimizi kullanarak, çerezleri ayarlamayı kabul etmiş sayılırsınız.

Schlüter-LIPROTEC-PEBR4

Tak ve Kullan kumandası

Schlüter-LIPROTEC-PEBR 4, 6 metreye kadar RGB+W beyaz LED modüllerinin kumandası için, ürünle beraber gönderilen uzaktan kumanda veya uygun Bluetooth alıcılı akıllı telefon veya tabletler ile birlikte kullanılabilen Tak ve Kullan sistemine uygun bir Bluetooth-/ Kablosuz alıcıdır. Bluetooth alıcının işleyişi, Schlüter-LED-Color-Control uygulaması ile sağlanır; bu uygulama Android ve iOS cihazlar için ücretsiz olarak indirilebilir.

Aynı anda alıcıyla azami iki cihaz bağlanabilir. RGB+W LED modüllerinin bağlantısı sonucu 16 milyondan fazla renk ve beyaz ton oluşturulabilir. Tercihe göre beyaz tonlar ve renkler varyasyonlu renk sıcaklıklarında seçilebilir ve Uygulama yazılımı üzerinden favori olarak kaydedilebilir. 42 farklı renk geçişi önceden programlanabilir ve geçiş hızları varyasyonlu olarak oynatılabilir. Bluetooth alıcısı çok küçük boyutlu olduğundan, yer tasarruflu bir montaja olanak tanır. Kullanım konforunun optimize edilmesi için, bizim tarafımızdan sunulan ışık anahtarlarının kullanılması tavsiye olunur.

Ayrıntılı bilgiler

LIPROTEC broşürünü indir

PDF formatında broşür