Web sitemizde size en iyi deneyimi yaşatabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Eğer ayarlarınızı değiştirmeden devam ederseniz, Schlüter web sitesindeki çerezlerin tamamını almaktan mutlu olacağınızı garanti ederiz. Yine de bu ayarı istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Schlüter®-LIPROTEC-PB Schlüter®-LIPROTEC-PB Schlüter®-LIPROTEC-VB Schlüter®-LIPROTEC-VB Schlüter®-LIPROTEC-VB Schlüter®-LIPROTEC-PB Schlüter®-LIPROTEC-PB Schlüter®-LIPROTEC-PB Schlüter®-LIPROTEC-WS Schlüter®-LIPROTEC-WS Schlüter®-LIPROTEC-WS Schlüter®-LIPROTEC-WS Schlüter®-LIPROTEC-D Schlüter®-LIPROTEC-D Schlüter®-DESIGNBASE-QD Schlüter®-DESIGNBASE-QD Schlüter®-DESIGNBASE-QD Schlüter®-DESIGNBASE-QD

Uygulama için ışık

Schlüter®-LIPROTEC ile artık ışıkları 1001 şekilde döşeyebilirsiniz.1001 obje üzerinde, nezih ve karakterli bir şekilde, ışık artık yeni bir sahneye çıkıyor. Çalışma tezgahı ve kenarlarda: Güzel ve güvenli. Resim çerçevesi olarak: Dekoratif ve yaratıcı. Duvar yüzeyi profili olarak: Sade ve bireysel. Ve tabii ki seramiklerin üzerinde veya daha doğrusu içinde.

Tamamen bu ihtiyaçlara cevap veren LED şeritleri geliştirdik ve böylelikle - yalnız bu iş için hazırlanan profiller sayesinde - tamamen yeni ve daha bilinmeyen mekan aydınlatma ve tasarlama imkanları sunmaktayız.

Ayrıntılı bilgiler

LIPROTEC broşürünü indir

PDF formatında broşür