Web sitemizde size en iyi deneyimi yaşatabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Eğer ayarlarınızı değiştirmeden devam ederseniz, Schlüter web sitesindeki çerezlerin tamamını almaktan mutlu olacağınızı garanti ederiz. Yine de bu ayarı istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Işık ile ayna ve daha fazlası

Ayna, ayna söyle bana; var mı benden fazla ışık veren bu dünyada?

Aydınlatmalı ayna ve lavabo tezgahlarına ait ışık tesisatları, tamamen yeni bir mekan ve yaşam duygusu vermektedir. Bir yandan gündelik eşyaların farklı bir ışıkta daha farklı durmasından dolayı; ve diğer yandan da kalite ve fonksiyonla ilgili beklentilerin sürekli artmasından dolayı.

Schlüter®-LIPROTEC sistemi, seramik profillerinin önde gelen üreticilerinden yüksek kaliteli alüminyum profilleri tedarik etmektedir. Duvar kısımları için 6 mm'lik görünüm alanı olan eloksallı alüminyum oluklu profilleri geliştirdik.

Etkisi: Cam ve ayna yüzeyleri seramik kaplamalarla kaynaşıp ""seramiğin içinden"" aydınlatılma yapılabilmektedir.

 • Schlüter®-LIPROTEC -WS/-WSQ

  Öne çekilmiş duvar alanlarını aydınlatmak için eloksallı alüminyumdan hazırlanmış taşıyıcı profil.
  Profillere doğru
 • Schlüter®-LIPROTEC -D

  Duvar alanı için 6 mm'lik görünen yüzeyi olan eloksallı alüminyumdan hazırlanmış dekor bağlantı profili.
  Profillere doğru
 • YENI: Schlüter®-LIPROTEC-LL

  Schlüter®-LIPROTEC-LL ile, kişiye özgü ve dogrusal bir şekilde istediginiz alanları vurgulamak için çok çeşitli aydınlatmalar oluşturabilirsiniz.
  Profillere doğru

LIPROTEC WS ile özel bir çerçeve

Dekor materyallerini veya aynayı, endirekt ışık tasarımlarıyla donatmak isterseniz… LIPROTEC WS, sizin kadar esnek ve özel olabilir.
Başlangıç seti WS

Sözlük

 • Eloksallı alüminyum
  Eloksallı alüminyum
  Eloksallı derken, alüminyumun paslanmalara karşı korunması için uygulanan, elektrolitik yüzey uygulaması kastedilmektedir. Bu şekilde malzeme, mekanik aşınmalara, hava koşullarına ve paslanmalara karşı daha dayanıklı olmaktadır.
Ayrıntılı bilgiler

LIPROTEC broşürünü indir

PDF formatında broşür